Květen 2017

Den #25 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

23. května 2017 v 21:52 | Aynos |  Jídelníček
Ahojky berušky <3
Tak nějak se snažím znova najet na : musíš doháje počítat ty kalorie! Ale moc mě to nejde..

Dneska jsem k obědu měla něco z minit (docela dost mě to zasytilo a řekla jsem si že už to nechci.. už prostě ne. Jinak pak jsem okolo 17:00 udělala pro mě a mámu salát ze špaget co tátovi zbyly. (sobě menší porci)

Další co jsem zjistila je, že opravdu musím jídlo fotit.. Je to tak prostě lepší.

Zítra má můj expřítel narozeniny.. Je to poměrně čerstvý kdy jsme se rozešli a já nedokážu myslet na nikoho jiného. Mám pro něj dárek.. Ale napíšu mu až večer.. "aby si myslel, že jsem zapoměla...:D" On byl důvod proč jsem začala hubnout.. být zpět s ním.. Jenže.. těžko říct.

No a co vy? :) Jinak DÍKY za komentáře u posledního článku (už vím že těch řeckých jogurtů se nesmím přežrat jinak mi bude zle :D)

Do jídelníčku nejsou započítané ty minit- takže celkově se to pohybuje okolo 250-300kcal..

Zítra si dám lehké cviky na břicho:)


Den #24 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

22. května 2017 v 19:35 | Aynos |  Jídelníček
Ahoj berušky <3
O víkendu byla menší pauza (jedla jsem tak nějak normálně - nic nezdraveho;), nějak jsem po těch 20 dnech měla plný zuby počítání kalorií, potřebovala jsem pauzu. Nicméně dnešní ranní váha byla stále 54,6 což je super a já se vracím zpět:)
-mimochodem koukala jsem že spoustu z vás mělo pauzu- no chválím ty co ne:)

Jinak dneska jsem přišla na úžasnou potravinu, když vás honí mlsná nebo tak a tou je tento řecký jogurt (já si vzala s "čokoládou" - ten z nich má asi nejvíce kcal ale uspokojil mě na 100% :D) Potom jsem si vzala ještě bílý:)

-k obědu je opravdu 100g okurky - udělala jsem salát který mám vedle:)

No a co vy? Jak se máte, co kila, máte se vůbec dobře? <3


OBĚD

VEČEŘE:


Den #23 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

18. května 2017 v 22:07 | Aynos |  Jídelníček
Ahojky berušky <3
Tak dneska nic zajímavého, to přijde až zítra(kamarádky oslava). Ale vlastně jedna věc by tu byla. Poprvé v životě jsem šla běhat..no "běhat". Opakovat to nebudu, jelikož mám nemocná kolena a kvůli tomu mi při běhu jdou nohy do stran (dneska mi to znova řekl táta, že mě viděl.) Navíc mám astma a je vedro :D Spíš to přehodnotím na procházky:)

No a co vy? Jak jste se měli?:)


VEČEŘE:

DRUHÁ VEČEŘE:

Den #22 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

17. května 2017 v 19:48 | Aynos |  Jídelníček
Ahoj berušky <3
No.. dneska ráno byla váha 54,6.. nic moc si z toho nedělám, uvidíme zítra. Ale popravdě mi přijde že to nadšení nějak upadá. S ex jsme se dlouho neviděli a já už nějak postrádám i motivaci.. Ale nevzdávám to. Přijde mi poslední dobou, že nemám vůbec hlad, tím pádem prostě nehubnu.. Doufám, že zítra už to zvládnu a půjde váha zase o kousek níž. Ono to pak hrozně nabije energii).

Jinak dneska jsem nebyla ve škole(maturity-zbytečný tam chodit), jenže už jsem dopoledne neusla a tak jsem si udělala snídani, k obědu jsem měla salát a k večeři tzazziky. Jím pořád docela málo kalorií, tak doufám že už to začne být víc znát.

No a co vy?:) Už jste viděli nove video od Kazmy? :D Jestli ne, běžte se mrknout na stream je to boží :D


SNÍDANĚ:

OBĚD:

VEČEŘE:

Den #21 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

16. května 2017 v 20:18 | Aynos |  Jídelníček
Ahoj berušky <3

Tak dneska ráno jsem se přece jenom zvážila a váha ukázala 54,4Kg. Upřímě jsem čekala že se zvedne protože nemám hlad a včerejšího jídla určitě nelituji:)

Dneska je venku pěký vedro a nevím jak vám, ale mě se vždycky zvedne motivace. Chci chodit jen v džínách, triku.. ale teď to psychicky nedávám. Připadám si zatím hodně oplácaná, tlustá.. a musím nosit parku nebo tak..což je v 24 stupních na nic.. Takže zítra si dávám k obědu tzazziki + mi zbyl salát ještě z dneška:) (konečně :D) Chci mít v pátek pod 54.. Jinak zažívání pořád stagnuje..

Z dnešního jídelníčku mám dobrý pocit, je hodně vyvážený. No a co vy?:)


DOPOLEDNÍ SVAČINA:

VEČEŘE:

DRUHÁ VEČEŘE:

Den #20 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

15. května 2017 v 18:44 | Aynos |  Jídelníček
Wohoooo je tu den 20:) řekněme že jsem v 1/3 svého plánu:)

Dneska ráno bylo na váze opravdu 54,4Kg! Můžu odškrtnout další číslo:) Zase ty minit.. zítra si beru na oběd něco jiného.. fakt. Odpoledne jsem pak měla hroznové víno(miluju ho, ale toho cukru v něm:( no furt lepší než v čokoládě že :D) Pak jsem ani neměla hlad.. Ale radši jsem si dala k večeři sýr cottage.. Přeci jen problémy se zažíváním jsou, když člověk jí málo (nafouklost atd.) Přesáhla jsem 400Kcal , ale tak, to neva:) polepším se:)

Jinak teď večer jsem měla hroznou chuť na sladké a tak jsem si dala jogurt s ovocem.. (jestli jste si všimli tak já vždy "kulatý" den mám takovou meší krizičku. Buď mám chuť na sladké nebo tak.. bojím se zítra ráno zvážit.. no aspoň mě to bude motivovat..

Na zítra nakonec plánuji "výživu" (cca 75kcal) a pak včerejší recept ryba + brambory:) - páč je hokej :D

No a co vy berušky?:) Teď počítám že zase váha chvilku bude stagnovat. NESMÍM POVOLIT. Zároveň jídlo musím teď hodně omezit, protože v pátek jdu na oslavu kamarádčiných narozenin, jdeme se najíst celá parta holek do restaurace.. tak uvidim.. Chci si to přes týden udržovat do 300-500 kcal a o víkendu 200-300Kcal:)

Přála bych si mít do pátku 53,9 aspoň :D. Ideálně příští pondělí 53:) Tak uvidíme:) Jinak na váhu 54 jsem se už dostala a otočila to. Nikdy jsem se moc přes váhu 54 nedostala, tak snad se povede Usmívající se


ODPOLEDNÍ SVAČINA:

VEČEŘE:

Den #19 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

14. května 2017 v 19:19 | Aynos |  Jídelníček
Ahoj berušky <3
Tak dneska jsem vstávala v 11 a váha ukazovala 54,4..nicméně jak jsem říkala i včera, uvidím co bude na váze zítra ráno:)

Nicméně dneska odpoledne mi bylo trošku už i zle z hladu :D Musela jsem se najíst. Naštěstí zase pod 200Kcal:) Je to teď tak motivující..

Nafotila jsem vám trošku více podrobně jak si jídlo dělám + du dozu:)

U bráchy jsem si koupila dózu na jídlo do školy. Budu si do ní dělat jogurt, s ovocem, možná nějaký zalátek, nebo tak.

A co vy, jak se vám daří?:)

VEČEŘE:DOZA:

Den #18 +(fotky-co jsem dnes jedla)

13. května 2017 v 20:20 | Aynos |  Jídelníček
Ahoj berušky <3
Tak na dnešek jsem sice plánovala rybu, ale nikdo nebyl doma a já ani neměla moc chuť ani hlad, takže se odkládá na zítřek. Za to mám teď hroznou chuť na něco sladkého. Bože, jak já bych si dala dort!! :D Ale nemůžu,tečka:)

Takže dneska jsem si dala jen tzazziky - mňam. Jelikož je dělám doma přidávám koření bez kopru (kopr fakt nemusím) Zítra jedu v 1 za bráchou a až se vrátím tak si dám asi tu rybu:)

Vstávala jsem v poledne a měla jsem váhu 55,2- ale vážit se takhle v poledne nemá cenu- nemůžu to pak posoudit s ranní váhou co mám přes týden. Takže ano, zvážím se asi i zítra, abych věděla, ale hlavu si s tím budu dělat až v pondělí ráno:)

Zase jsem dneska cítila jak je moje postava hubenější.. V pase jsem zhubla nějaké 4 cm, jinde ne, to teprve přijde:) Už se těším až si zase odškrtnu číslo z horního boxu:)
A co vy jak se vám daří?:) Některé z vás moc na blog nepřidávají, tak se svěřte aspoň v komentářích:)

OBĚD:

Den #17 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

12. května 2017 v 21:34 | Aynos |  Jídelníček
Ahojky berušky:)
Tak motivace se tak nějak vrátila:) Dneska jsem zase pocítila že hubnu

Na zítra plánuji rybu s limetkou atd+ brambory ala americké- no znáte mě :D a na neděli plánuji zase lehčí jídlo a to domácí tzazziky:)

A co vy, jak se vám daří?:)


POMERANČOVÝ DŽUS:

OBĚD:

VEČEŘE:

Den #16 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

11. května 2017 v 20:14 | Aynos |  Jídelníček
Ahoj berušky <3
Tak denska je den 16.. depka už pomalu přestává.. snažím se být motivovaná.. Přijdu si ale hrozně tlustá. Hlavně poslední dny.. Přitom na váze bylo dnes ráno zase 54,9:) Tak se snažím být ok:) Ale fakt si musím říct ne, nějakým věcem.. Prostě minimum tuků.. Jinak dnešní jídelníček docela v pohodě:) Pořád se držím pod 500 kcal. což je fajn:) No, musím na sebe být zase o trošku přísnější, jinak se to nikam nehne a já se budu omezovat zbytečně.. Zítra už bych vážně chtěla jít běhat! :D Tak uvidíme.

Co vy?:)


VEČEŘE:


Den #15 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

10. května 2017 v 21:25 | Aynos |  Jídelníček
Ahoj berušky..
no já nevím jak vy, ale já poslední den, dva absolutně ztrácím motivaci.. Vůbec nevím co se děje. Potřebuju zase nějak namotivovat asi.. Teď večer jsem dostala chuť na sladké tak jsem si dala fit tyčinku ale stejně.. Začínám do jídelníčku dávat jídla, která by tam být neměla. Tak zítra místo minit si asi beru jablko, nebo prostě nic..

Co vy?:)

Btw.: pořád se ale držím pod 500kcal. + dnes na váze 55,3 ale nevím no..


SNÍDANĚ:


VEČEŘE:

DRUHÁ VEČEŘE:

Den #14 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

9. května 2017 v 20:18 | Aynos |  Jídelníček
Ahoj berušky:)
Každý den má svoje plusy, i mínusy. Bohužel pro mě ten mínus byl hned ráno, kdy se na mé váze objevilo 55,8? Jakože cože? Včera večer jsem ještě měla celozrnné pečivo s nivovou pomazánkou a hrozně si to vyčítám. Proto jsem si řekla že takhle fakt ne! Nicméně když jsem přijela odpoledne domů a stoupla si na váhu, bylo tam 55,2.. takže uvidíme časem.. Můj cíl je zase pátek:) Chtěla bych dosáhnout pod 54,5 možná i těch 54:)

Dneska jsem měla nejlepší jídlo svého života! (to nejlepší na něm je že dohromady měl cca 225kcal)
-díky němu nemám hlad. Zbyl mi ještě salát, takže ten si dám večer k televizi:)

A co vy, jak se vám vede?:)


VEČEŘE:
-Najdete pod tou hromadou zeleniny rybí filet bez kostí? :D

Den #13 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

8. května 2017 v 19:32 | Aynos |  Jídelníček
Ahoj berušky <3

Jak si užíváte volno?:)

Můj den začal obědem. Jo vstávám pozdě když můžu :D Měli jsme uzený, což je jedno z mých nejoblíbenějších jídel. Nemohla jsem tedy odmítnout. Nicméně takhle malou porci jsem v životě neměla :D Můj táta by to měl na 2-3 sousta :D Pak jsem měla už jenom večer maličký- opravdu maličký(3-4sousta) "večerního chleba" z Kauflandu-mňam:D)

Jinak cca v 19:00 jsem se vážila- myslela sem si že budu mít bůh ví kolik ale váha ukazovala 54,9!:) Jsem zvědavá jaké číslo tam bude zítra.

Dneska jsem se začala koukat na 13 reasons why. Jakože wow. jsem u 3 kazety a už teď vím že to miluju:D

Co vy dneska? A jak se vám líbí nový vzhled blogu?:)


Den #12 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

7. května 2017 v 19:48 | Aynos |  Jídelníček
Ahoj berušky:)
Dneska jsem úplně plná :D nemám absolutní hlad. Samozřejmě je to tím salátem ale je to zdravě:) Zítra chci příjem kalorií snížit. Uvidím jestli se vejdu pod 300 kcal. Od úterka se chci držet toho mít pod 500kcal. Chcete do toho jít někdo semnou?:)
Jinak jsem si přidala některé z vás do oblíbených odkazů takže teď vás jdu zkontrolovat a podpořit, ať se vám daří:)
Jinak ještě jsem se nevážila, trošku se bojim :D. Takže až v uterý ráno:) Jinak dneska jsem si připadala zase o něco hubenější v kalhotech:)
Rozhodla jsem se že začnu cvičit až budu mít cca 53Kg:)

A jakpak se daří vám? :)


VEČEŘE:
3x tato miska

Den #11 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

6. května 2017 v 19:39 | Aynos |  Jídelníček
Ahoj berušky:)
Vždycky jsem si říkala že víkendy jsou rizikové. Upřímě včera mi klesla odvaha i motivace, vůbec jsem nevěděla jestli něco takového chci.. Ale dneska jsem neměla hlad a vydržela to:) Udělala jsem si salát trochu jsem si ho dala k rybě a zbytek jsem si nechala k večeři:)

A jak se daří vám? <3


OBĚD:

VEČEŘE:

Den #10

5. května 2017 v 23:12 | Aynos
Ahoj berušky:)
Dnešek teda nic moc.. Dopoledne ok, ale odpoledne jsem si musela dát patatas s kamarádkou a večer jsem si dala taky něco malého. No prostě každé z nás se občas nedaří. Nicméně pořád mám pocit že jsem snědla do 800-1000 kcal. Zítra plánuju tu rybu:) Vše podle plánu. Dneska jsem si to dala jen proto, protože jsem věděla že jsem teď 3 dny doma a půjde to zas dolu:)

Váha dneska ráno 54,8:)

Nebojte dál budu zapisovat do tabulek, jenom teď nevím co zapsat, něco tam ani není.. Tak držte palce ať je zítra vše ok:(
- pořád se neozval..
+ byla jsem ve Forever21 - jestli budu mít v létě tu postavu co chci, tak tak snad všechno vykoupím..:D No do pondělí bych se chtěla přiblížit 54:(..

A co vy dneska ? <3

Den #9 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

4. května 2017 v 19:36 | Aynos |  Jídelníček
Ahoj berušky <3
Z 1. - MOC ale moc děkuju za krásný komentáře a rady co jste mi napsaly. Moc mě to těší:)
A jaký byl dnešek? No "1." den ve škole po nemoci :D Jediná moje starost byla abych odolala a nesežrala něco co by mě pak mrzelo. Furt si říkám že i když dneska mám více kalorií než včera, tak pořád v do sebe "láduju" jen zdravé věci. Prostě žádný hnus. Ovšem jak to zvládnu zítra? Jdu s kamarádkou po škole nkupovat.. No takže do školy si beru zeleninu + během dne ten sunárek a na oběd i ještě dnes udělám těstovinový salát- ještě nevím kolik gramů těstovin ale bude jich opravdu málo (okolo 30g) a zabalím si to jako oběd. Takže až se budem chtít jít najíst tak já si dám salátek a večer jdu do kina takže tím je o aktivitu postaráno a já nebudu mít čas řešit u filmu jídlo:)
Jinak dneska jsem si dopřála bagetku což zase dlouho mít nebudu:) Na sobotu plánuji jít nakoupit zase pár dietních věcí(jogurty atd) a k jídlu si dám rybu s bramborem-k hokeji :D

DNES RÁNO VÁHA 54,8!! no nevěřila jsem tomu :D


Jo a řekla jsem si takový cíl který mám :D Že posledního května si dám půlku kebabu :D Těším se.

A co vy krásky? :) Nebojte nic není ztracené. Občas jste nahoře a občas dole. Jsem ráda, když můžu pomoci a i třeba v tom, že vás trošku motivuju:) <3


SNÍDANĚ:

SVAČINA:

OBĚD :

PITÍ:
4/5 hvězdiček

Den #8 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

3. května 2017 v 19:21 | Aynos |  Jídelníček
Ahoj berušky <3
Tak dneska jsem vstávala v 8:30-9:00, protože jsem musela k doktorce. Zítra už jdu normálně do školy:) No a na váze bylo 55,1Kg!!! Takže já happy jak 2 grepy :D. Včera v noci jsem fakt měla neskutečný hlad a myslela jsem na to jak si dám medailonky v mekáči nebo kebab.. Ale ráno, když jsem viděla to číslo mě absolutně všechna chuť přešla. Dopoledne jsem si dala ledovou kávu-bez cukru. Jinak já do jídelníčku započítávám opravdu jen jídlo, ne pití. Odpoledne jsem ale musela s mamkou zajít na zmrzku, protože si všimla že si všechno vážím atak, tak jsem jí chtěla ujistit v tom, že jím jak mám, neomezuju se (popravdě se omezuju víc než dost :D) Dala jsem si sorbet a sracattellu-ale ve skle) Jinak mám nakoupenou zase zeleninu + jsem si koupila čaj bílá broskev zero. Docela dobrý :) No a když jsme přišli domů začala jsem dělat americké brambory pro celou rodinu. (Oni měli svojí porci-vyválenou v oleji a koření), já měla svoji odváženou porci lehce posypanou kořením. + jsem si k tomu udělala rybu a salát. Ty brambory už znova dělat nebudu, moc mi nechutnaly.. Zítra mám v plánu si dát zase cottage - snad to vydržím ve škole:(

+ hubnutí: -začínám na sobě hodně pozorovat hubnutí. Mizí mi jeden špíček (takový ten pod prsy-ble) a pak taky dneska jsem si vzala triko- trošku kraší- mám ploche břicho téměř!! Takže super:) Začínají se dělat totiž tepla a já se vždy styděla. znáte to mít furt něco okolo pasu aby nikdo neviděl že něco někde leze atd..

Dneska jsem se trošku rozepsala, tak snad to neva. Jak jste na tom vy ? :)


ZMRZLINA:

VEČEŘE:

Den #7 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

2. května 2017 v 21:05 | Aynos |  Jídelníček
Tak dneska je to týden a já měla dnes na váze číslo 55,7 - doufám že zítra si budu moct odškrtnout 55,5:) Jinak do 19.5 bych chtěla mít 53-52 tak uvidíme. Dneska jsem necvičila ani jsem nešla běhat. Nemohla jsem totiž absolutně najít takový ten držák na mobil na ruku :D Zítra si ho koupím + už mi dochází zelenina a tak, takže tu musím také dokoupit. Konečně máme brambory! :D Jinak furt se držím toho, že jím fakt zdravě. Nikde žádný prohřešek ani kousek. Což je super:) Tak já Vás jdu všechny oběhnout, doufám že se vám daří taky dobře:)

P.S.: Jinak co se týče dnešního jídla, tak to mango neobsahuje absolutně žádný cukr- 100% šťáva z ovoce. Ale je to slaďoučký, takže to jím během dne, ale zapisuju to jako odpolední svačinu. Vyfotila jsem vám kolik je cca 60g těstovin, aby jste měli představu:) (fakt málo a i já jsem překvapená že mi to bohatě stačilo)

ODPO.SV.:

VEČEŘE:Den #6 +(fotky-co jsem dnes jedla?)

1. května 2017 v 23:22 | Aynos |  Jídelníček
Wohoooo 6 den je tu!
Ovšem ten 5. nebyl zrovna super. Večer jsem se najedla(žádný extrém), byla to chyba, kterou už neudělám. Nicméně dělám jakoby se to nestalo a dnes jsem jela dál ve své dietě. Zítra začínám i cvičit - pokud vstanu dopoledne tak pujdu i běhat :D Nicméně pokud budu dělat i nějaké cviky doma, tak je najdu a vše sem napíšu. Pořád hledám nějakou podporu.. Jak se vám všem vede?
-Jinak měřit se a asi i vážit se budu až v pátek, co vy? A pomáhá nějak vám že sem dávám i fotky atd? Jinak vyřazuji balkánský sýr ze svých jídelníčků :)

OBĚD:

SVAČINA:

VEČEŘE: